Zapraszamy na warsztaty.  Szczegóły pod nr telefonu: 48 331 05 23, 607 123 754

www

Zapraszmy na Dni Otwartej Szkoły. Szczegóły pod nr telefonu: 48 331 05 23, 607 123 754

 

plakat nowa wersja

Uczeń Kacper Strzelecki (klasa 2TB) na kierunku Technik Informatyk pod opieką nauczyciela Michała Ciupaka w dniu 20 grudnia 2021 r. wziął udział w konkursie informatycznym "BAZODANOWO" zorganizowanym przez Niepubliczne Technikum Zawodowe im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ w Kielcach. Konkurs składał się z testu 50 pytań o tematyce: bazy danych, język PHP i język React ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce odbył się w sposób zdalny. Celem Konkursu jest umożliwianie uzdolnionym informatycznie uczniom rozwijania ich talentów i pogłębiania wiedzy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Przypominamy, że 7 lutego 2019 r. mija termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej. Po tym terminie nie ma możliwości dokonywania zmian a deklaracja wstępna stanie się deklaracją ostateczną. Wszelkie informacja dotyczące opłat na stronie: http://oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3201

Szkolenie i Staż refundowane z funduszy Unii Europejskiej

Uwaga! Mamy dla Ciebie płatne szkolenie i staż.

Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat z regionu radomskiego na zajęcia strzeleckie w ramach akcji „Rozwijamy swoje zainteresowania ”. które będą realizowane na sportowej strzelnicy naszej placówki ulica Saska 4/6 Radom. 

        W dniach: 18,19, 22, 23 stycznia, zapraszamy w godzinach 10-14 do naszej szkoły, gdzie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów będziecie mogli spróbować swoich sił z dziedziny strzelectwa sportowego.

Nasi uczniowie w tych dniach zaprezentują również dla odwiedzających poziom wyszkolenia strzeleckiego klas mundurowych  Szkoły im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ, którzy są medalistami ogólnopolskich zawodów.

Ferie ze Szkołą im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ 002

ZDZ buton www pomoc

ZDZ buton www media

 

KP

 

 „CYBER.MIL Z KLASĄ” 

JEDYNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

Technikum im.72 Pułku Piechoty w Radomiu

 Cyberbezpieczeństwo i Nowoczesne
Technologie Informatyczne

CKW logo ok

OPW logo