Kierownictwo Szkoły ZDZ w Radomiu

  • Dyrektor szkoły Kołodziejska Katarzyna
  • W-ce dyrektor szkoły Lament Alicja
  • W-ce dyrektor szkoły Anna Michałowska
  • W-ce dyrektor szkoły Magdalena Suligowska

Nauczyciele uczący w Szkole ZDZ w Radomiu

  • Aleksandrowicz Monika - Geografia, Wychowanie do życia w rodzinie,
  • Andrzejewska Grażyna - Wychowanie fizyczne,
  • Bartosiewicz Łukasz - Usługi transportowo-spedycyjne,
  • Bernat Aneta - Wizualizacja wizerunku, Wizualizacja we fryzjerstwie, Podstawy fryzjerstwa, Wizaż i fotografia, Stylizacja,
  • Borkowska - Jeżyna Sylwia -Język angielski
  • Cichy Janusz - Wyposażenie i zasady BHP w gastronomii,
  • Gąsior Sławomir - Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów,
  • Grabusińska Katarzyna - Efektowna obsługa barmańska, Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii, Zasady żywienia, Procesy technologiczne w gastronomii,]
  • Grzegorczyk Agata - Język angielski
  • Grzyb Urszula - Język polski,
  • Jakubowska Joanna - Język polski, Wiedza o kulturze,
  • Jałowska Małgorzata - Geografia,
  • Jurkowska Edyta - Język polski,
  • Jóźwiak-Syta Barbara - Język niemiecki,
  • Kalisiak Lidia - Wychowanie fizyczne,
  • Kalisiak Witold - Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa, Edukacja wojskowa,
  • Kolenda Zofia - Biologia,
  • Kosior Halina - Organizacja salonu fryzjerskiego, Działalność gospodarcza w gastronomii, Działalność gospodarcza w branży informatycznej, Przedsiębiorstwo logistyczne w gospodarce rynkowej, Podstawy przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo gastronomiczne, Podstawy działalności usługowej,
  • Kozuń Jacek - Urządzenia techniki komputerowej,
  • Kraszewska - Małek Jolanata - Matematyka,
  • Krawiec Zofia - Religia,
  • Kwiecień Milena - Biologia,
  • Leśniewska Paulina - Plastyka, Zajęcia artystyczne,
  • Łyjak Dariusz - Historia,
  • Makaruk Justyna - Język angielski,
  • Michałowska Anna - Język polski,
  • Minasz - Płatos Sylwia - Język angielski
  • Niestój Jarosław - Witryny i aplikacje internetowe, Pracowania aplikacji internetowych, Zajęcia specjalizacyjne, Montaż i eksploatacja urzadzeń techniki komputerowej, Zajęcia techniczne,
  • Nobis Anna - Fizyka
  • Olejnik Sławomir - witryny aplikacje internetowe, programowanie aplikacji internetowych, urządzenia techniki komputerowej, eksploatacja techniki komputerowej,
  • Olszewska-Zapłata Anita - Historia, Wiedza o społeczeństwie,
  • Paliwoda Mateusz - wychowanie fizyczne,
  • Peryt Wojciech - Samoobrona,
  • Pietrzyk Andrzej - Wychowanie fizczne, Język rosyjski, 
  • Pietrzykowska Ewa - Chemia,
  • Pirosz Paweł - Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych, Montaż i eksploatacja urzadzeń techniki komputerowej,
  • Potocki Paweł - Edukacja strażacka,
  • Pyzara Katarzyna - Religia
  • Raczyńska-Prawda Ewa - Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Działalność gospodarcza w gastronomii, Działalność gospodarcza w ochronie zdrowia,
  • Raczyńska Monika - Wychowanie fizyczne,
  • Raczyński Paweł - Ratowinictwo medyczne, Edukacja policyjna, Edukacja policyjna i penitencjarna,
  • Repeć Renata - Procesy magazynowe w logistyce, Podstawy ruchu kolejowego, Infrastruktura kolejowa, Działalność usługowa kolei, 
  • Różańska Ewelina - Organizacja produkcji gastronomicznej, Planowanie żywienia i produkcji, Usługi gastronomiczne,
  • Rusinowski Łukasz - Podstawy fryzjerstwa,
  • Sekuła Anna - Język angielski,
  • Siek Adam - Język angielski,
  • Siemiątkowska Joanna - informatyka,
  • Sikorska Teresa -  Logistyka
  • Sitarski Andrzej - Infrastruktura kolejowa, Techniki rucu kolejowego, Urządzenia sterowania ruchem,
  • Skalska Janina - Organizacja produkcji gastronomicznej, 
  • Skłodowski Marek - Podstawy konstrukcji maszyn, obsługa środków transportu drogowego,
  • Smolarczyk Agnieszka - Historia i społeczeństwo, wos,
  • Sołśnia Jadwiga - Język polski,
  • Stefaniak Hubert - edukacja wojskowa,
  • Strama Hanna - Matematyka,
  • Suligowska Magdalena - Techniki fryzjerskie, Procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur, Technologia fryzjerska, Pracownia fryzjerska, Podstawy fryzjerstwa, Procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur, Usługi fryzjerski - zajęcia praktyczne, 
  • Szewczyk Ewelina - Wychowanie fizyczne
  • Śitas Koleta - Procesy gastronomiczne,
  • Tundziowska Klaudia - Język niemiecki,
  • Wachnicki Marcin - Język polski,
  • Wierzbicki Marek - Logistyka,
  • Widera Agata - Język angielski,
  • Wójtowicz Andrzej - Edukacja wojskowa,
  • Żerańska Renata - Matematyka,

Monika Szewczyk - Rola - pedagog

Jacek Muralski - psycholog

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

„Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

 2

11