Kierownictwo Szkół ZDZ w Radomiu

  • Dyrektor szkoły Kołodziejska Katarzyna
  • W-ce dyrektor szkoły Lament Alicja
  • W-ce dyrektor szkoły Anna Michałowska

Nauczyciele uczący w Szkołach ZDZ w Radomiu

  • Aleksandrowicz Monika - Geografia, Wychowanie do życia w rodzinie,
  • Andrzejewska Grażyna - Wychowanie fizyczne,
  • Baćmaga Katarzyna - Higiena zawodowa i organizacja pracy w salonie fryzjerskim,
  • Bartosiewicz Łukasz - Usługi transportowo-spedycyjne,
  • Bernat Aneta - Wizualizacja wizerunku, Wizualizacja we fryzjerstwie, Podstawy fryzjerstwa, Wizaż i fotografia, Stylizacja,
  • Celuch Joanna - Matematyka,
  • Cichy Janusz - Wyposażenie i zasady BHP w gastronomii,
  • Czerwonka Marcin - Przedmioty zawodowe na kierunku technik informatyk,
  • Czubak Robert - Przedmioty zawodowe na kierunku technik logistyk,
  • Fundowicz Ewa - Geografia,
  • Gąsior Sławomir - Kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów, BHP, Edukacja wojskowa
  • Glinka Jadwiga - Matematyka,
  • Górka Marta - Język angielski,
  • Grabusińska Katarzyna - Efektowna obsługa barmańska, Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii, Zasady żywienia, Procesy technologiczne w gastronomii,]
  • Grzegorczyk Agata - Język angielski,
  • Grzyb Urszula - Język polski,
  • Iwanicki Mariusz - Przedmioty zawodowe na kierunku technik logistyk,
  • Jakubowska Joanna - Język polski,
  • Jóźwiak-Syta Barbara - Język niemiecki,
  • Kasiak Robert - Język polski,
  • Kolenda Zofia - Biologia,
  • Kopyciok Kinga - Wychowanie fizyczne,
  • Kosior Halina - Organizacja salonu fryzjerskiego, Działalność gospodarcza w gastronomii, Działalność gospodarcza w branży informatycznej, Przedsiębiorstwo logistyczne w gospodarce rynkowej, Podstawy przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo gastronomiczne, Podstawy działalności usługowej,
  • Kraszewska - Małek Jolanata - Matematyka,
  • Krawiec Zofia - Religia,
  • Kwiecień Milena - Biologia,
  • Leśniewska Paulina - Plastyka, Zajęcia artystyczne, Wiedza o kulturze,
  • Łyjak Dariusz - Historia,
  • Makaruk Justyna - Język angielski,
  • Małaczek Marta - Język angielski,
  • Michałowska Anna - Język polski,
  • Minasz - Płatos Sylwia - Język angielski,
  • Mortka Małgorzata - Geografia,
  • Nazaruk Paweł - Przedmioty zawodowe na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
  • Niestój Jarosław - Witryny i aplikacje internetowe, Pracowania aplikacji internetowych, Zajęcia specjalizacyjne, Montaż i eksploatacja urzadzeń techniki komputerowej, Zajęcia techniczne,
  • Nobis Anna - Fizyka,
  • Nowak Emilia - Przedmioty zawodowe na kierunku technik usług gastronomicznych,
  • Olszewska-Zapłata Anita - Historia, Wiedza o społeczeństwie,
  • Orczykowski Jarosław - Przedmioty zawodowe na kierunku technik informatyk,
  • Paliwoda Mateusz - wychowanie fizyczne,
  • Peryt Wojciech - Samoobrona,
  • Pietrzyk Andrzej - Wychowanie fizczne, Język rosyjski, 
  • Pietrzykowska Ewa - Chemia,
  • Podgórska Anna - Język angielski,
  • Potocki Paweł - Edukacja strażacka,
  • Pysiak Mateusz - Przedmioty zawodowe na kierunku technik usług fryzjerskich,
  • Pyzara Katarzyna - Religia
  • Prawda-Raczyńska Ewa - Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Działalność gospodarcza w gastronomii, Działalność gospodarcza w ochronie zdrowia,
  • Raczyńska Monika - Wychowanie fizyczne,
  • Raczyński Paweł - Ratowinictwo medyczne, Edukacja policyjna, Edukacja policyjna i penitencjarna,
  • Repeć Renata - Procesy magazynowe w logistyce, Podstawy ruchu kolejowego, Infrastruktura kolejowa, Działalność usługowa kolei, 
  • Ruszkowska Izabela - WOS,
  • Sekuła Anna - Język angielski,
  • Siek Adam - Język angielski,
  • Sitarski Andrzej - Infrastruktura kolejowa, Techniki rucu kolejowego, Urządzenia sterowania ruchem,
  • Siwak Włodzimierz - informatyka,
  • Smolarczyk Agnieszka - Historia i społeczeństwo, wos,
  • Sołśnia Jadwiga - Język polski,
  • Stawczyk Ewa - Informatyka,
  • Suligowska Magdalena - Techniki fryzjerskie, Procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur, Technologia fryzjerska, Pracownia fryzjerska, Podstawy fryzjerstwa, Procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur, Usługi fryzjerski - zajęcia praktyczne, 
  • Szewczyk Ewelina - Wychowanie fizyczne,
  • Szczęsna Dorota - Informatyka,
  • Szprendałowicz Renata - Język polski,
  • Świtas Koleta - Procesy gastronomiczne,
  • Świtas Maciej - Przedmioty zawodowe na kierunku technik informatyk,
  • Tworek Igor - Wychowanie fizyczne,
  • Wachnicki Marcin - Język polski,
  • Wójtowicz Andrzej - Edukacja wojskowa,

 Psycholog i pedagog szkolny w Szkołach ZDZ w Radomiu

  • Muralski Jacek  - psycholog,
  • Weremczuk Jolanata  - pedagog,

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

„Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3