rafalkorczakgłówny specjalista ds. kształcenia w klasach mundurowych

inspektor Rafał Korczak

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Swoją służbę w policji rozpoczął w 1991 r. w radomskim oddziale wydziału do walki z aferowymi nadużyciami gospodarczymi kieleckiej komendy wojewódzkiej.   W 2001 r. objął   stanowisko zastępcy naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Następnie został naczelnikiem wydziału wywiadu kryminalnego. Od 2009 r. pełnił funkcję zastępcy  mazowieckiego komendanta wojewódzkiego i był odpowiedzialny za pion kryminalny. W 2015 r. został nowym mazowieckim komendantem wojewódzkim Policji. W Szkołach w Radomiu Zakładu  Doskonalenia Zawodowego pełni funkcję Głównego specjalisty ds. kształcenia w klasach mundurowych.

IMG 1688podinspektor  Paweł Raczyński

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie - swoją służbę zaczynał w OP KSP Warszawa , następnie pełnił służbę w KRP Lipsko, KP Iłża pełniąc służbę na stanowisku Kierownika Referatu Prewencji . Od 2005 roku Naczelnik Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP w Radomiu, od 2008 roku Komendant Komisariatu I Policji w Radomiu . Wieloletni dowódca Kompanii NOP KWP z/s w Radomiu, dowódca pocztu sztandarowego KMP w Radomiu. Instruktor strzelania oraz sędzia  strzelectwa sportowego. Instruktor pierwszej pomocy.

MG 7925 major Andrzej Wójtowicz

Absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Samochodowej w Pile oraz Uniwersytetu Opolskiego. Ukończył studia doktoranckie w Akademii Obrony Narodowej  na kierunku Nauki o bezpieczeństwie.  W latach 1987 - 1994 dowódca plutonu nastepnie kompanii 41 Ośrodka Szkolenia Specjalistów Samochod. Kierownik działu 54 polowych warsztatów lotniczych oraz 6 Bazy Lotniczej. Szef szkolenia1 Komendy Lotniska. Szef sekcji JW 4938. W szkołach w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zaowodowego tworzy Koło logistyki i bezpieczeństwa wewnętrznego oraz kompanię honorową szkoły.

„CYBER.MIL Z KLASĄ”

JEDYNA SZKOŁA NA MAZOWSZU