Duże zainteresowanie nauką w naszej szkole wśród uczniów kończących szkoły podstawowe sprawiło, że mimo pandemii, ale z pełnym zachowaniem wszelkich przepisów i reżimów sanitarnych, zorganizowaliśmy cykl Dni Otwartych. Pierwsze grupy, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu i uzgodnieniu godziny przybycia, odwiedziły szkołę 24 lutego 2021 r.

 Była możliwość poznania nauczycieli, pracowni przedmiotowych, aktualnej oferty edukacyjnej, licznych nowości, które czekają dla kandydatów do Technikum, Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Branżowej I i II stopnia. W programie nie zabrakło pokazów, degustacji i innych niespodzianek. Zaproszenie dla przyszłych naszych uczniów jest cały czas aktualne. Czekamy na ośmioklasistów zarówno indywidualnie, jak i w wąskich grupkach. Najbliższy Dzień Otwarty przypada już niebawem, bo 9 marca.

 

 

 

 „CYBER.MIL Z KLASĄ” 

JEDYNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

Technikum im.72 Pułku Piechoty w Radomiu

 Cyberbezpieczeństwo i Nowoczesne
Technologie Informatyczne

 

 

CKW logo ok 

 

 

OPW logo 

 

KP

ZDZ buton www pomoc

ZDZ buton www media

 

ZDZ buton www kronika