Młodzież kształcąca się w zawodzie Technik logistyk pod opieką p. Renaty Repeć – nauczyciela przedmiotów zawodowych logistycznych – uczestniczyła zdalnie w Programie Edukacyjnym „Logistyka dla technika”. Eksperci Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Logistyki i Magazynowania z Poznania opowiadali o wybranych tematach logistycznych oraz o praktycznym wykorzystaniu tej wiedzy w branży. Uczniowie brali udział w 8 webinariach związanych z procesami magazynowymi, przyszłością logistyki, procesami transportowymi. W ramach tych zajęć młodzież mogła nie tylko poszerzyć wiedzę, ale również spróbować swoich sił w różnego rodzaju quizach. Za uczestnictwo w tym programie Nasza Szkoła otrzymała Certyfikat. Od 1 września na pewno uczniowie przystąpią ponownie do tego rodzaju przedsięwzięcia.

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego jako jedyna na Mazowszu placówka oświatowa zakwalifikowały się do Programu Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL Z KLASĄ”

cert mil maly

Szkoła im 72 Pułku Piechoty w Radomiu ZDZ w Kielcach w ramach realizacji: „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3