6 stycznia 2013 roku pod hasłem „Tobie, Królu i Panie, kłaniają się radomianie” odbył się Orszak Trzech Króli, w którym młodzież naszej szkoły czynnie uczestniczyła rozdając: korony, naklejki oraz śpiewniki uczestnikom Orszaku. Młodzież pełniła wartę honorową przy żłóbku.Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę to:

 Klasa I LW : Rafał Rak, Dawid Kamiński, Jakub Górski, Paweł Pawełkiewicz;

 Klasa I TLW : Patryk Czubak, Patryk Gwarek, Jakub Wąsik;

 Klasa I LS : Michał Linowski, Patryk Wiśniewski;

 Klasa II LS : Michał Matracki, Adrian Kopeć;

 Klasa II LWA: Paulina Górska, Aleksandra Kisiel, Ernest Wołowiec, Dominik Kwiatkowski, Mateusz Wnukowski;

 Klasa II LWB: Katarzyna Lutek, Martyna Kapusta, Daniel Sagan, Michał Dyznarowski, Damian Kukuryka.

 Wraz z uczniami czynny udział w uroczystości brali także nauczyciele: Izabela Kamińska i Zofia Krawiec.

nauka

logo MONfr wp logo 237070a 777756

 

 

 

 

„Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” otrzymała z Ministerstwa Obrony Narodowej dofinansowanie zadań szkoleniowych i inwestycyjnych placówki na rzecz realizacji przedmiotu „Edukacja Wojskowa”.

3