W dniach  14-17, 18-21 września 2022 r. uczniowie klas pierwszych przebywali na obozie integracyjnym. To już tradycja, wszak podczas nauki niewiele jest czasu, by się integrować. Ale nie tylko.

Obóz organizowany w Wojskowym Ośrodku Wypoczynkowym „Rewita”, mają na celu upowszechnianie wiedzy o symbolach państwowych, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, wypracowanie zasad współpracy między uczniami a wychowawcami. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami, pod bacznym okiem kierownika obozu Pawła Raczyńskiego, poznali też piękny zakątek Polski w jesiennej oprawie. W programie obozu były takie atrakcje, jak: rejs statkiem po Solinie, ognisko z zabawą przy muzyce, ale też zajęcia na basenie, zajęcia rekreacyjne i sportowe. Uczniowie z klas mundurowych po raz pierwszy zmierzyli się z musztrą. Szkoda, że ten czas już minął – żałowali uczestnicy obozu, którzy po krótkiej przerwie zasiedli znów w szkolnych ławkach.

button

sziennik